Подзвонити нам
Ми працюємо, доставляємо та монтуємо

 • ДНЕПР КОМФОРТ

  ДНЕПР КОМФОРТ

  виробничо-торгівельна компанія з продажу,
  монтажу, установці та обслуговуванню кондиціонерів
  в Дніпропетровську

Наша компанія була заснована у місті Дніпропетровськ у 2009 р. професіоналами у сфері вентиляції та кондиціювання. За багато років ми накопичили величезний досвід у сфері продажу та встановлення вентиляційного та холодильного обладнання.

Наш основний профіль це продаж та встановлення спліт систем, вентиляції та мобільних кондиціонерів.

Цілі компанії – інновації та формування нового поняття першокласного кліматичного комфорту, що використовується в побутових та комерційних цілях, постачання та встановлення всього комплексу кліматичного обладнання з урахуванням вимог клієнта на території Дніпра.

Багато чого навколо нас змінюється, але основний принцип нашої роботи залишається незмінним, а саме: надання клієнтам бездоганного сервісу, що відповідає вимогам: купити, продаж, монтаж, встановлення, обслуговування кондиціонерів в Дніпропетровську.

Наша головна мета – довіра наших клієнтів, формування довгострокових партнерських відносин: купити, продаж, встановлення кондиціонерів у Дніпропетровську, заснованих на чесному та взаємовигідному співробітництві.

1
ДНЕПР КОМФОРТ займає одну з провідних позицій на ринку за запитами: купити, продаж, монтаж, встановлення, обслуговування кондиціонерів. До складу компанії входять виключно кваліфіковані співробітники (проектменеджери, інженери, монтажні бригади), які мають досвід роботи більше 7 років у сфері продажу, проект монтажів кондиціонерів у Дніпропетровську та Дніпропетровській області.
2
Починаючи з Вашого першого звернення до нас, Ви можете бути впевнені, що працюєте із серйозними та грамотними спеціалістами. За ці роки ми здобули колосальний досвід, що дозволяє нам сьогодні вирішувати найскладніші технічні та організаційні завдання, а саме: продаж, передмонтаж, монтаж, демонтаж, встановлення 2 етапів кондиціонерів у Дніпрі та Дніпропетровській області.

Ми виконуємо повний цикл робіт, від технічної пропозиції до продажу та встановлення кондиціонера в Дніпропетровську. Продаж, монтаж, встановлення та обслуговування кондиціонерів у Дніпропетровську ведеться силами професійних інженерів, монтажних бригад, які укомплектовані всім необхідним профінструментом та є штатними, що гарантує відповідальний підхід, високу якість та надійність.

1
Інженери нашої компанії в будь-який зручний для Вас час зможуть дати консультацію щодо кондиціонерів безпосередньо на об'єкті в Дніпропетровську, запропонують свої рекомендації та допоможуть у виборі того чи іншого кондиціонера. Ми представляємо кондиціонери найкращих світових виробників у Дніпропетровську та Дніпропетровській області. Всі кондиціонери та інша продукція сертифіковані Держстандартом України, мають сертифікати якості, забезпечуються гарантійним та сервісним обслуговуванням по всій Україні.
2

Спектр кондиціонерів та іншої продукції, що поставляються нами, в Дніпропетровську досить широкий, для того щоб ми могли врахувати всі Ваші побажання та фінансові можливості. Ви можете придбати та встановити як кондиціонери бізнес-класу, так і купити та встановити кондиціонери економ-класу в Дніпропетровську.

При виконанні монтажу установки кондиціонера ми використовуємо тільки сертифікований і якісний витратний матеріал.

Гнучка цінова політика дозволяє нам працювати з усіма суб'єктами ринку, починаючи від приватних осіб і до державних підприємств, де обов'язково складання кошторису за державними розцінками. Ми прагнемо бути найкращими на ринку кліматичної техніки у Дніпропетровську. Телефонуйте, ми Вам раді!3 

Легенда

Компанія Днепр Комфорт працює на ринку з 2009 року, забезпечуючи сотні клієнтів якісною та доступною продукцією за низькими цінами. За 9 років успішної діяльності компанія здобула репутацію надійної компанії, оперативно вирішуючи будь-які запити своїх клієнтів.
Сьогодні наша компанія входить до 10 найкращих компаній нашого міста. Серед ключових переваг компанії не тільки прийнятні ціни при високій якості, а й добре налагоджений сервіс. Понад 5000 тис. затребуваних товарних позицій дають можливість створити зручність та комфорт у вашому будинку, а також отримати гарантію до 5 років.
Наша продукція, ретельно протестована та відповідає запитам найвимогливіших клієнтів. Компанія співпрацює лише з перевіреними та надійними постачальниками в Україні. Вся продукція сертифікована відповідно до українських стандартів якості.
Компанія Днепр Комфорт використовує суто професійний підхід і абсолютне розуміння поставлених завдань та пріоритетів. Персонал має більш ніж 7-річним досвідом роботи у сфері продажу. Важливим фактором успіху компанії є високі стандарти обслуговування клієнтів.

 

Продукт

Наш онлайн-магазин представляє повний спектр послуг кліматичної техніки та вентиляційних систем, енергоефективних систем, де чітко продумана зовнішня конструкція, внутрішня будова, а також функціонал та можливість доступності, якості та економії.

Наші цінності:

 1. Взаємодопомога, підтримка, взаємоповага, постійний розвиток.
 2. Комфорт та доступність, відмінне обслуговування, довгострокове домінування, якість товару, етика та відповідальність.

Наша місія:

Наша мета забезпечити покупця якісним товаром від найкращих світових виробників.

Постійне вдосконалення якості сервісу та впровадження нових технологій та ідей.

Найкращі якості за оптимальну ціну

Забезпечувати клієнта сучасними та безпечними товарами, які повністю задовольнять ваші вимоги.

 

Деференціація

1
Продуктова диференціація ми представляємо широкий асортимент корисних та потрібних товарів, які принесуть у життя вашій чудовій сім'ї сучасний комфорт. У каталозі пропонуються різні типи техніки, кондиціонери, обігрівальне обладнання та енергозберігаючі системи.
2
Сервісна деференціація

Доставка товару надається клієнту у зручний для нього час. У нашому магазині завжди відбуваються спеціальні акції та суттєві знижки для постійних клієнтів, кваліфіковані фахівці завжди з увагою віднесуться до кожного покупця та допоможуть йому підібрати необхідний товар. Ми також надає повноцінне гарантійне та післягарантійне обслуговування. Крім того, компанія проводить якісну установку кондиціонерів, що забезпечує справне та стабільне функціонування кліматичних пристроїв протягом усього терміну експлуатації.

З повагою, колектив компанії Днепр Комфорт

м. Дніпропетровськ,
пр. Олександра Поля 50Д

Пн-Пт: 9.00-20.00
Сб: 10.00-13.00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(050) 922-47-83, (067) 591-11-88,
(073) 001-75-07
 
ПРОДАЖ. МОНТАЖ. СЕРВІС
Замовити дзвінок

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Написати листа

 
м. Дніпро,
пр. Олександра Поля 50Д
 
Пн-Пт: 9.00-20.00
Сб: 10.00-13.00
 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(050) 922-47-83
ПРОДАЖ. МОНТАЖ. СЕРВІС
Замовити дзвінок

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Написати лист

(050) 922-47-83
ПРОДАЖ. МОНТАЖ. СЕРВІС