Подзвонити нам
Ми працюємо, доставляємо та монтуємо

Підбір за параметрами

Ціна (грн)
...
Категорія
  Тип
   Площа
    Акції

     Наша компанія була заснована у місті Дніпропетровськ у 2009 р. професіоналами у сфері вентиляції та кондиціювання. За багато років ми накопичили величезний досвід у сфері продажу та встановлення вентиляційного та холодильного обладнання.

     Наш основний профіль це продаж та встановлення спліт систем, вентиляції та мобільних кондиціонерів.

     Дякуємо за відвідування інтернет магазину нашої компанії. Якщо Ви зайшли до нас на портал, то він Вас зацікавив, і Вам захотілося дізнатися про нас більше.

     ДНІПРО КОМФОРТ – виробничо-торгівельна компанія з продажу, монтажу, встановлення та обслуговування кондиціонерів у Дніпропетровську.

     Цілі компанії – інновації та формування нового поняття першокласного кліматичного комфорту, що використовується в побутових та комерційних цілях, постачання та встановлення всього комплексу кліматичного обладнання з урахуванням вимог клієнта на території Дніпропетровська.

     Багато чого навколо нас змінюється, але основний принцип нашої роботи залишається незмінним, а саме: надання клієнтам бездоганного сервісу, що відповідає вимогам: купити, продаж, монтаж, встановлення, обслуговування кондиціонерів в Дніпропетровську. Наша головна мета – довіра наших клієнтів, формування довгострокових партнерських відносин: купити, продаж, встановлення кондиціонерів у Дніпропетровську, заснованих на чесному та взаємовигідному співробітництві.

     ДНЕПР КОМФОРТ займає одну з провідних позицій на ринку за запитами: купити, продаж, монтаж, встановлення, обслуговування кондиціонерів в Дніпропетровську. До складу компанії входять виключно кваліфіковані співробітники (проектменеджери, інженери, монтажні бригади), які мають досвід роботи більше 7 років у сфері продажу, проект монтажів кондиціонерів у Дніпропетровську та Дніпропетровській області. Починаючи з Вашого першого звернення до нас, Ви можете бути впевнені, що працюєте із серйозними та грамотними спеціалістами. За ці роки ми здобули колосальний досвід, що дозволяє нам сьогодні вирішувати найскладніші технічні та організаційні завдання, а саме: продаж, передмонтаж, монтаж, демонтаж, встановлення кондиціонерів у Дніпропетровську та Дніпропетровській області.

     Ми виконуємо повний цикл робіт, від технічної пропозиції до продажу та встановлення кондиціонера в Дніпропетровську. Продаж, монтаж, встановлення та обслуговування кондиціонерів у Дніпропетровську ведеться силами професійних інженерів, монтажних бригад, які укомплектовані всім необхідним профінструментом та є штатними, що гарантує відповідальний підхід, високу якість та надійність.

     Інженери нашої компанії в будь-який зручний для Вас час зможуть дати консультацію щодо кондиціонерів безпосередньо на об'єкті в Дніпропетровську, запропонують свої рекомендації та допоможуть у виборі того чи іншого кондиціонера. Ми представляємо кондиціонери найкращих світових виробників у Дніпропетровську та Дніпропетровській області. Всі кондиціонери та інша продукція сертифіковані Держстандартом України, мають сертифікати якості, забезпечуються гарантійним та сервісним обслуговуванням по всій Україні.

     Спектр кондиціонерів та іншої продукції, що поставляються нами, в Дніпропетровську досить широкий, для того щоб ми могли врахувати всі Ваші побажання та фінансові можливості. Ви можете придбати та встановити як кондиціонери бізнес-класу, так і купити та встановити кондиціонери економ-класу в Дніпропетровську.

     При виконанні монтажу установки кондиціонера ми використовуємо тільки сертифікований і якісний витратний матеріал.
     Якщо Ви вирішили купити та встановити кондиціонер, ми виконаємо Ваше замовлення у мінімальні терміни та у зручний для Вас час у Дніпропетровську та Дніпропетровській області. Також для Вашої зручності Ви можете купити та встановити кондиціонер не лише у будні, а й у вихідні, а також святкові дні.

     Гнучка цінова політика дозволяє нам працювати з усіма суб'єктами ринку, починаючи від приватних осіб і до державних підприємств, де обов'язково складання кошторису за державними розцінками. Ми прагнемо бути найкращими на ринку кліматичної техніки у Дніпропетровську. Телефонуйте, ми Вам раді!

     Дякуємо за відвідування інтернет магазину нашої компанії. Якщо Ви зайшли до нас на портал, то він Вас зацікавив, і Вам захотілося дізнатися про нас більше.

     ДНЕПР КОМФОРТ – виробничо-торгівельна компанія з продажу, монтажу, встановлення та обслуговування кондиціонерів у Дніпропетровську.

     Цілі компанії – інновації та формування нового поняття першокласного кліматичного комфорту, що використовується в побутових та комерційних цілях, постачання та встановлення всього комплексу кліматичного обладнання з урахуванням вимог клієнта на території Дніпропетровська. Багато чого навколо нас змінюється, але основний принцип нашої роботи залишається незмінним, а саме: надання клієнтам бездоганного сервісу, що відповідає вимогам: купити, продаж, монтаж, встановлення, обслуговування кондиціонерів в Дніпропетровську. Наша головна мета – довіра наших клієнтів, формування довгострокових партнерських відносин: купити, продаж, встановлення кондиціонерів у Дніпропетровську, заснованих на чесному та взаємовигідному співробітництві.

     З повагою колектив компанії Днепр Комфорт.

     Copyright MAXXmarketing GmbH
     JoomShopping Download & Support

     м. Дніпропетровськ,
     пр. Олександра Поля 50Д

     Пн-Пт: 9.00-20.00
     Сб: 10.00-13.00

     Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     (050) 922-47-83, (067) 591-11-88,
     (073) 001-75-07
      
     ПРОДАЖ. МОНТАЖ. СЕРВІС
     Замовити дзвінок

     Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
     Написати листа

      
     м. Дніпро,
     пр. Олександра Поля 50Д
      
     Пн-Пт: 9.00-20.00
     Сб: 10.00-13.00
      
     Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     (050) 922-47-83
     ПРОДАЖ. МОНТАЖ. СЕРВІС
     Замовити дзвінок

     Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
     Написати лист

     (050) 922-47-83
     ПРОДАЖ. МОНТАЖ. СЕРВІС